Little Monster

Nic nie powstrzyma upartego dzieciaka. A już szczególnie małej psychopatki z monster truckiem. Little Monster to opancerzony transporter, który przewożąc bombę zatrzyma się dopiero w miejscu przeznaczenia. Ci, którzy starają się jej przeszkodzić, zawsze kończą pod gigantycznymi, potężnymi oponami monstrualnego pojazdu.

Nie stawaj jej na drodze! Zdolność pasywna Thrash Metal pozwala zgniatać przeciwników przed pojazdem, równocześnie go naprawiając. Broń podstawowa, Syphon of Destruction, umożliwia zasysanie wrogów z przodu Little Monstera, ustawiając ich w kolejce do śmierci.

Mosh Pit wyrzuca pojazd w powietrze, uniemożliwiając jego trafienie. Po opadnięciu na ziemię zgniata przeciwników, którzy znajdą się pod nim — a każde trafienie wroga powoduje następny skok. Zdolność użyta w odpowiednim momencie zapewnia szerokie możliwości unikania ataków. Dziecko wskakujące na potężną maszynę to niesamowity widok, którzy można ujrzeć tylko w Metal City — można napawać się frustracją i zażenowaniem wrogich kierowców, kiedy na przykład Rampage pudłuje podczas przejazdu obok lub hak Clunkera tylko młóci powietrze.

Kiedy potrzebuje nabrać prędkości, aktywuje umiejętność Stampede. Zdolność ta powoduje gwałtowne przyspieszenie pojazdu, nawet jeśli znajduje się on w powietrzu. Jeśli ktoś blokuje ci przejazd, zostanie prawdopodobnie zniszczony.

Najlepsze na koniec: Iron Maiden to zdolność umożliwiająca wyskok naprzód, zadanie obrażeń po lądowaniu i aktywację napraw w czasie. Ta specjalna broń doskonale sprawdza się podczas dostarczania bomb w później fazie gry.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Little Monster

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.