Dirt Devil

Dirt Devil to przechwytywacz specjalizujący się w sianiu chaosu na arenie — może przeskakiwać ponad przeciwnikami, stawiać pułapki i używać harpuna, aby zbliżać się do wrogów.

Zdolność Kick the Dirt! pozwala postaci dostarczyć bombę w awaryjnej sytuacji, kiedy transporter został zniszczony. Ma za nic wysiłki przeciwników próbujących odepchnąć go od celu — po prostu przeskakuje nad nimi, łatwo dostarczając ładunek.

Trap! zadaje spore obrażenia, jeśli umieścić ładunki we właściwym miejscu. Krótki czas odnowienia i możliwość rozmieszczenia 3 min jednocześnie sprawiają, że pustynny pirat może nimi pokryć całą arenę! Miny są aktywne krótko, potem znikają.

Broń pomocnicza, Get’em Boyz!, to najazd gangu na arenę w celu zaatakowania przeciwników. Przez kilka sekund bandyci w helikopterze będą ostrzeliwać wyznaczony obszar.

Ride On! to popisowy numer Dirt Devila opracowany na potrzeby polowania na gigantycznego pustynnego potwora, pozwalający terroryzować wrogów na arenie. Właściwie użyta zdolność ma dwojakie działanie: zadaje obrażenia oraz pozwala Dirt Devilowi wyprzedzić pojazd, który został nieszczęśliwie trafiony!

Uwaga na burzę piaskową! Broń specjalna to Release the Devil! Jest to raca, która przyczepia się do ścian i podłoża. Po przyczepieniu tworzy tornado, które po chwili eksploduje. Pamiętaj jednak, że flara leci w stronę, w którą jest zwrócony pojazd, a nie wskaźnik myszy. Cechuje ją również możliwość podwójnej aktywacji — możesz odpalić ładunek zanim nastąpi to samoczynnie.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Dirt Devil

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.