Icebringer

Prosty i spokojny gość, ta? Zgadza się, ale kiedy wjeżdża na arenę, jego ciężarówka zmrozi Ci krew w żyłach, stając się prawdziwym transporterem ze wszystkimi broniami skupionymi na oczyszczaniu sobie drogi i utwierdzaniu swojej drogi do bramki przeciwnika.

Jego trudne warunki do życia zsumowane z doświadczeniem w dostarczaniu zmrożonych towarów czynią go idealnym wyborem do dostarczania bomby i utrudniania podróży wrogom, ponieważ jego zdolność pasywna, nazwana Freeze, blokuje koła kierujące przeciwników i wyłącza im silniki.

Icebringer jest w stanie stworzyć Iceberg’a na ziemi, i to jest właśnie tym, co zwiemy jego Bronią nr 1. Tworzy lodową barierę, którą możesz wystrzelić w swoich rywali, spychając każdego na drogę Iceberg’a. Lód wybuchnie po kilku sekundach i zamrozi rywali będących blisko wybuchu, co także daje strategiczną opcję do użycia. Im dłużej trzymasz przycisk [Q], tym większa staje się bariera, zwiększając zadawane obrażenia i prędkość. Icebringer używa także Iceberg’a by chronić siebie przed strzałami wrogów.

Broń nr 2, Hauling Ice – aktywowana przyciskiem [W] – uwalnia duży blok lodu przykuty do tyłu maszyny łańcuchami, przypominając w ten sposób czasy, w których Icebringer przewoził ładunki przez drogi Północy. Podwójna aktywacja – wciśnij [W] jeszcze raz – przyciąga lód do tyłu maszyny, miażdżąc i mrożąc wszystkich przeciwników w tym obszarze. Przydatne, jeśli chcesz zmusić przeciwników do zrzutu bomby lub wepchnąć ich do zagrożeń na arenach.
Kiedy nie jest w użyciu, służy jako osłona przed obrażeniami na tyły maszyny.

Ice Block na Broni nr 3 – aktywowanej przyciskiem [E] – tworzy zbroję pokrywającą powierzchnię ciężarówki i przyciąga rywali do tyłu maszyny. Po chwili, Ice Block wybucha zadając obrażenia wszystkim będącym blisko. Mądrze jest połączyć tą zdolność z Bronią nr 2, zwiększając jeszcze bardziej obrażenia i efekty Twoich broni.

Jego Broń Specjalna sprawia, że wrogowie czują cząstkę tego, co on czuł kiedy żył na północy – wszystko, co musisz zrobić to użyć przycisku [R] kiedy broń jest w pełni naładowana. Black Ice pojawia się, gdy Icebringer koncentruje wokół siebie powietrze, po czym wypuszcza burzę śnieżną do zamrożenia swych rywali w zasięgu i zadając im obrażenia. Broń jest najbardziej skuteczna kiedy jesteś o włos od zdobycia gola lub kiedy lawa albo pola zrzutni są blisko rywali.

Eksponowanie maszyn

Videoyu izle
Icebringer

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.