Artificer

Artificer nie jest typem naukowca, który chroni się w czeluściach laboratorium. Wykonuje swoje zadania szybko i sprawnie. Na arenie zawsze leczy sojuszników podczas walki lub zakłóca działania wrogów.

Jej zdolność pasywna, Metallic Bond, zapewnia stałą naprawę pobliskich sojuszników. Tak jest — ciągła naprawa, jeśli pozostaniesz blisko członków zespołu.

Pierwsza broń, Ride the Lightning, pozwala wystrzelić piorun, który naprawia pojazdy sojuszników i zadaje obrażenia wrogom. To jej sposób na powiedzenie „dzień dobry” jednym i „do widzenia” drugim.

Zdolność Thunderstruck nie wymaga opisu. Ta broń tworzy obszar piorunów, który zadaje obrażenia po upływie kilku sekund. Natychmiast po użyciu tej broni można oddalić się, aby naprawić pojazd, używając zdolności Electric Engine powodującej gwałtowne przyspieszenie Artificer i ruch szybszy od jakiegokolwiek innego pojazdu.

Na koniec broń specjalna: Thunderdome. Ten atak generuje pole elektryczności, które zadaje obrażenia i odpycha każdego przeciwnika znajdującego się w pobliżu. To szczytowe osiągnięcie techniki pozwalające ochronić transportera bomby i zapewnić zwycięstwo!

Eksponowanie maszyn

Videoyu izle
Artificer

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.