Clunker

Bracia Clunker to przechwytywacze, których wyróżniają zdolności irytowania przeciwnej drużyny, umiejętności bombardowania i siana zamętu.

Shock Away to atak obszarowy, który trafia cele w pobliżu braci Clunker — trzeba go jednak precyzyjnie użyć w odpowiednim momencie, ponieważ wystrzelenie chwilę trwa.

Death Magnet to niezwykle pomocne braciom narzędzie. Wystrzeliwany z przodu pojazdu zadaje obrażenia po doczepieniu się do celu — przeciwnika może przyciągnąć z dużej odległości do tyłu ciężarówki, gdzie otrzyma obrażenia po raz drugi. Zdolność jest często używana w celu wrzucania wrogów do stref wytrącenia (pozwalających odebrać przeciwnikowi bombę) lub lawy (która pozwala go wysadzić). Umożliwia ona również ochronę transportera, chirurgicznie wręcz eliminując z walki każdego, kto sprawia zbyt dużo kłopotów. Umiejętne sterowanie głównym hakiem jest konieczne, aby bracia Clunker osiągnęli największy potencjał zniszczenia i stopień irytacji przeciwników — do czego wieśniaki nadają się najlepiej.

Ciężarówka musi nabierać prędkości! Trzecia broń to Electric Rush — powoduje ona namagnetyzowanie pojazdu, przyspieszając go i odpychając przeciwników.

Bronią specjalną jest Singularity. To magnetyczna eksplozja obszarowa powodująca obrażenia i przyciągająca przeciwników do epicentrum wybuchu. Oprócz możliwości wpychania wrogów do lawy lub zgniataczy, bracia Clunker mogą gromadzić ich razem, umożliwiając innemu kierowcy korzystanie z PASYWNEJ zdolności, jak ostrze Rampage’a lub promień Stingraya.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Clunker

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.