Witamy w HEAVY METAL MACHINES!

W Heavy Metal Machines będziesz sterować jednym z kilku pilotów w meczach z rywalizacją 4 x 4 dla 2 drużyn. Bitwy pojazdów przepełnione są adrenaliną, nie brakuje w nich również elementów strategii. Spiesz się, by dotrzeć do bramki, i wystrzel bombę w stronę bazy wroga.

sonraki oturuma git

Wybierz pilota!

Przed rozpoczęciem meczu w Heavy Metal Machines, zostaniesz wysłany do treningu, a potem możesz przejść do standardowego meczu, korzystając z Instruktora, by lepiej zrozumieć grę. Najpierw wybierz pilota. Może wybierzesz zwinne auto wyścigowe lub dużą, wytrzymałą ciężarówkę. Lub być może zdecydujesz się na wybór latającego samochodu. Kim chciałbyś zostać?

Poznaj naszych Pilotów

DOPASUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI DO ROLI

AGRESOR

AGRESOR

Ściga i pokonuje wrogie transportery, a także odpowiada za wsparcie.

Pomoc

Pomoc

Maszyna pozostająca w pobliżu Twoich sojuszników – odpowiada za doprowadzenie bomby do bazy wroga.

TRANSPORTER

TRANSPORTER

Te pojazdy, zwinne lub wytrzymałe, muszą umykać wrogom, poszukiwać wsparcia w celu przeprowadzenia naprawy i dostarczyć bombę do bazy wroga.

Praca drużynowa

Heavy Metal Machines to super zabawa kiedy grasz z przyjaciółmi. Znajdziesz innych graczy przez system tworzenia meczu, i wielu więcej na naszych mediach społecznościowych, gdzie możesz zdobyć nowych przyjaciół i znaleźć drużynę do rywalizacji w licznych mistrzostwach społeczności, oraz oczywiście, w Metal League. Mecze HMM są skomponowane z zespołów po czterech graczy.
Możesz znaleźć się w losowym zespole poprzez system doierania meczy, lub zbudować swoją drużynę z maksymalnie pięcioma członkami. Kolejną opcją jest Mecz Niestandardowy, gdzie dwie wcześniej przygotowane drużyny walczą w prywatnym pokoju, pozwalając na wybór areny i organizację strategii.


ARENY

W Heavy Metal Machines piloci walczą o bombę na 4 różnych arenach, a będzie ich jeszcze więcej.

ARENY Metal God

Ta arena, postrzegana jako Koloseum Metal City, stanowi główny etap oficjalnych mistrzostw Heavy Metal Machines. To symetryczne pole walki jest idealne do testowania klasycznych ustawień drużyny złożonej z: transportera, wsparcia oraz dwóch przechwytywaczy. Musisz unikać miejsc ze zrzutniami i polegać na pracy drużynowej.

ARENY Temple of Sacrifice

Starożytna świątynia jest teraz przeklętym torem dla siejących zniszczenie pojazdów. Niegdyś stanowiła miejsce, w którym składano ofiary z heretyków, a obecnie jest areną do walki ku chwale Metal God! Zakręty, kwas i wąskie mosty naznaczą Twoją drogę do linii finału, na której niszczarka rozedrze na strzępy każdego heretyka na terenie areny. Sprawdź swoje umiejętności: skorzystaj z podwójnego wsparcia, jednego transportera i jednego przechwytywacza, by wytrwać do końca!

ARENY Cursed Necropolis

Ta święta ziemia była kiedyś domem starożytnego plemienia Windrider. Obecnie jest to przeklęte miejsce, a jedyna pozostałość po masakrze to kwas. Rozgrywka jest podobna do Metal God Arena, ale wzbogacono ją dodatkowo o 2 elementy: bieżnie, których prędkość i kierunek są zmienne, oraz odpychacze, które odepchną bombę, jeśli zostaną trafione.

ARENY Spuścizna: Temple of Sacrifice

Ten tor był kiedyś miejscem składania ofiar z heretyków w Metal City. Aktualnie stanowi arenę do zwariowanych walk HMM, w których drużyny rywalizują ze sobą, by przetrwać spotkanie z miażdżarką pod koniec wyścigu. Temple of Sacrifice to test przetrwania: stwórz drużynę składającą się z podwójnego wsparcia, transportera i przechwytywacza, by przetrwać do końca wyścigu.


HMM oddycha E-sportem

Rywalizacja jest esencją złączoną z HMM, co jest powodem, dla którego zachęcamy do wszelkiego rodzaju rywalizacji. Społeczność, Uniwersytety i Mistrzostwa Regionalne. Mamy tego więcej - Metal League wnosi nowy poziom rywalizacji do gry poprzez system mistrzostw wewnątrz gry z nagrodą pieniężną!

Dowiedz się więcej o E-sporcie w HMM

Postępy powiązane z Twoim kontem

Twoje postępy są bezpośrednio powiązane z Metal Pass! Gdy się rozwijasz, otrzymujesz nagrody, w tym Pilotów, Modele, Efekty wizualne (Zniszczenia, Odbudowy, Gola lub Linii startowej), Spreje, Portret awatara, Wzmocnienie PD, Artbooki, Historię i Sławę. Sława to waluta w grze, jest nagrodą służącą do zakupu przedmiotów.

Dowiedz się więcej o Metal Pass

O Sklepie

Za pomocą sklepu możesz kupić Pilotów, Modele, Spreje, a także Gotówkę. Gotówka to dostępna w grze waluta, którą można kupić wyłącznie za pomocą prawdziwych pieniędzy.