Photon

Photon to doskonała postać wsparcia, której wysiłki koncentrują się na naprawie pojazdów sojuszników oraz szybkim dołączaniu do walki i ucieczce. Photon może rozwijać większą prędkość od innych pojazdów wsparcia — właściwie prowadzony może czasami dostarczyć bombę w awaryjnej sytuacji.

Pamiętaj, że jej zdolność pasywna to naprawa, naprawa i jeszcze raz naprawa. Zdolność Lights on Me powoduje, że cała uwaga skupia się na niej. Zawsze kiedy trafi w cel, kolorowy pojazd aktywuje automatyczną naprawę.

Harder to podstawowa broń — zwykły dezintegracyjny laser. Jej pojazd to prawdziwy pryzmat, który zmienia bieg fal świetlnych, przekształcając fotowoltaiczną energię w niszczącą siłę.

Zdolność Better stanowi kwintesencję wsparcia. W szybkim meczu Photon może towarzyszyć jadącym sojusznikom, przez cały czas reperując ich sprzęt. Broń aktywuje się po prawej i lewej stronie jej pojazdu.

Faster to trzecia broń w jej nowoczesnym fotowoltaicznym arsenale. Ta autorska technologia pozwala przyspieszyć pojazd, który pozostawia za sobą szlak światła i laserów, naprawiając pojazdy sojuszników i uszkadzając auta przeciwników, którzy wjadą w wyróżniony obszar.

Stronger to szczyt możliwości technologicznych postaci. Ta broń specjalna pozwala aktywować zdolności Better i Faster na dłuższy czas, zadając obrażenia i lecząc pobliskich sojuszników.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Photon

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.