Heavy Metal Machines to powiew świeżego powietrza dla eSports

Czas powalczyć! Metal League

Dowiedz się więcej

Metal League jest cotygodniowym wydarzeniem w grze, które odbywa się w każdym sezonie Metal Pass i nagradza najlepsze drużyny Heavy Metal Machines nagrodami pieniężnymi każdego sezonu! Wszystkie poziomy mogą dołączyć w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca.


Czy chcesz
znaleźć drużynę?

Nie martw się, my nad Tobą czuwamy! Dołącz do naszych grup w serwisach Facebook i Discord, by odnaleźć innych Metal Gladiators do swojej drużyny.

Você ainda não tem um time?

Wprowadź HMM na swoją uczelnię

Wprowadź HMM na swoją uczelnię

Chcesz, by e-sport jeszcze bardziej rozwijał się na Twojej uczelni? Możemy Ci w tym pomóc! Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o tym na czacie.Pierwsze mistrzostwa

Chwała i sława wielkim zwycięzcom międzynarodowych mistrzostw Heavy Metal Machines!

Południowoamerykańskie Mistrzostwa – październik 2017 r.

Południowoamerykańskie Mistrzostwa – październik 2017 r.

To była druga edycja międzynarodowych zawodów w 2017 r., którą rozegrano na południowoamerykańskim serwerze, a rywalizowano o łączną nagrodę 12 500 realów brazylijskich. W zawodach uczestniczyły drużyny z całego świata. Drużyna z Brazylii – Zony Gaming – wygrała porywający mecz finałowy i zabrała ze sobą główną nagrodę.

Zobacz wywiad z Doomem, kapitanem zwycięskiej drużyny.
Europejskie Mistrzostwa – lipiec 2017 r.

Europejskie Mistrzostwa – lipiec 2017 r.

To były pierwsze międzynarodowe zawody w 2017 r. Gracze ze wszystkich państw mogli zapisać swoje drużyny i rywalizować o łączną nagrodę 10 500 € – walka rozegrała się na europejskim serwerze. W jej wyniku, rosyjska drużyna o nazwie KVASDOPIL wygrała mistrzostwa.

 

Zobacz wywiad z T-Bonem, kapitanem zwycięskiej drużyny.

 leaderBorad Pierwsze mistrzostwa

leaderBorad Pierwsze mistrzostwa

Leaderboard powstał po to, by zwiększyć współzawodnictwo w grze Heavy Metal Machines oraz by uwydatnić najlepszych graczy ze społeczności. Pierwsi mistrzowie nie zostaną zapomniani – zostaną uwiecznieni w galerii sław. System został zastąpiony przez nowy tryb rywalizacji zwany również Trybem rankingowym.

Wejdź do galerii sław