Stargazer

Stargazer przeżyła lot w kosmos i powrót na planetę, czyniąc ją nieustraszoną w walkach na arenach. Jest pilotem spełniającym rolę „prawdziwego wsparcia”, a pełne technologii bronie pozwalają jej wejść w synergię by pozwolić Twojej drużynie – i Tobie – pozostać przy życiu!

Stargazer zapewnia wsparcie sojusznikom na arenie. Jej Broń nr 1 to Orbital Beam, która miota laserem naprzód – po wciśnięciu przycisku [Q], zadając obrazenia i otrzymując w zamian ładunek do drugiej Broni, Life Support System.

Life Support System – aktywowane pod przyciskiem [W] – jest używane do naprawiania sojuszników laserem wokół jej maszyny. Pamiętaj tylko, że konieczne jest używanie Broni nr 1 do zadawania obrażeń, by Broń nr 2 mogła zebrać nawaet do 5 ładunków, które są konieczne do leczenia Twojej drużyny. Użyj tego na sojuszniku, który potrzebuje więcej PW, wyzwalając promień naprawiający by zostawić efekt naprawy na sojuszniku na 5 sekund.

Technologie Stargazer pozwalają jej na teleportację! Jej Broń nr 3, zwana Warp, teleportuje maszynę po użyciu przycisku [E]. Kiedy jest aktywowana, celem teleportu będzie miejsce kursora, także miej to na uwadze. To jest potężny środek do przybycia i pomocy sojusznikom albo do ucieczki przed wrogiem.

Broń Specjalna, Entangle, zużywa energię by przyłączyć się do innych maszyn – wszystko, co musisz zrobić to wymierzyć kursorem w sojusznika i wcisnąć przycisk [R]. Kiedy jesteś połączony, sojusznik otrzymuje z czasem naprawę, i odnosząc się do ilości obrażeń, które maszyna otrzymuje, tyle energii zostanie pochłoniętej. Wciąż jesteś w stanie użyć Broni nr 1 i 2 – [Q] dla 1 i [W] dla 2, pozwalając jej zadawać wrogom obrażenia, a także leczyć pozostałych sojuszników. Dodatkowo, Stargazer jest nietykalna kiedy jest połączona z inną maszyną.

Eksponowanie maszyn

Videoyu izle
Stargazer

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.