Black Lotus

Nikt nie wie, skąd, do licha, Black Lotus się wziął, ale jego (lub jej!) wyścigowe doświadczenie jest oczywiste: broń koncentruje się na unikaniu przeciwników i szybkim, naprawdę SZYBKIM prowadzeniu. Oprócz znacznie zwiększonej mobilności broń pozwala wykonywać uniki przed atakami przeciwnika — a wykorzystana w kompetentny sposób (co nie jest łatwe i wymaga praktyki) może również poczynić wielkie zniszczenia.

Zdolność Astral Projection, flagowa technika Black Lotusa na arenie, powoduje wystrzelenie astralnej kopii pojazdu, które skraca czas przeładowania broni nr 2 po trafieniu przeciwnika, zadając mu również obrażenia. W przypadku poprawnego wycelowania jest ona również niszczącą siłą.

Broń nr 2 to Karma. Czyni ona pojazd Black Lotusa niewrażliwym na obrażenia, blokując je i odbijając w kierunku przeciwnika. Karma nie tylko idealnie się sprawdza podczas obrony przed atakami specjalnymi wroga, lecz umożliwia również zadawanie im obrażeń ich własną bronią — pozwala ona także swobodniej dostarczać bomby. Kiedy przyjmiesz trafienie po aktywacji tej zdolności, jej czas odnowienia zostanie skrócony.

Prędkość tego pojazdu jest imponująca! Zdolność Soul Pilgrim pozwala skorzystać z krótkiego dopalacza. Broń ma trzy ładunki. Użycie zdolności nie wymusza zużycia ich wszystkich — no i od razu zaczynają się również regenerować.

Wszystkie zdolności prowadzą do umiejętności specjalnej: to Nirvana. Stanowiąca szczytowe osiągnięcie Black Lotusa broń powoduje załadowanie wszystkich innych broni po jej aktywacji. Skraca ona również czasy odnowienia i przyspiesza pojazd na czas działania.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Black Lotus

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.