Wildfire

Pełny ładunek zniszczenia w stylowym, postapokaliptycznym opakowaniu pojazdu typu hot rod. Wildfire to przechwytywacz, który dysponuje narzędziami pozwalającymi zastraszyć przeciwników i całkowicie skoncentrować się na zadawaniu obrażeń za pośrednictwem ofensywnych zdolności.

Flaming Sphere to długodystansowy pocisk lecący w linii prostej, który również odpycha wroga. Dzięki temu można wepchnąć transportera z bombą w strefę wytrącenia lub do lawy, powodując jeszcze większe zniszczenia i pobudzając do użycia zwrotu „robi się gorąco!” z uporem godnym lepszej sprawy.

Blast of Fire ma niewielki zasięg, prawie jak atak w zwarciu, lecz nadrabia go ogromnymi obrażeniami i opóźnioną eksplozją — wystarczy, że Wildfire pozostanie blisko celów.

Wildfire może również zadawać obrażenia dokoła, pozostawiając śmiercionośną ścieżkę — Volcanic Road. Hot rod podnosi temperaturę gruntu, uszkadzając przeciwników, którzy znajdą się na tej samej trasie.

Broń specjalna jest piekielnie gorąca! Hellfire tworzy wielki obszar płomieni zadających znaczne obrażenia przez 2 sekundy, po czym cała strefa wybucha. Prawdopodobnie znacznie ułatwi to eliminację przeciwników.

By podkręcić temperaturę, jej zdolność pasywna „In Flames” sprawi, że Twoi rywale będą przez kilka sekund płonąć po trafieniu pozostałymi brońmi. Tylko pamiętaj, że jej zdolność pasywna nie jest w stanie sama zabić przeciwnika, więc to już jest na Twojej głowie by go wykończyć!

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Wildfire

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.