Windrider

Tubylcza przeszłość Windrider sprawia, że może ona korzystać z technik leczenia — a vendetta, która sprowadziła ją zza grobu, napędza jej mistyczną, metalową maszynę. Może fachowo pełnić funkcję postaci wsparcia, równocześnie zadając obrażenia i nękać przeciwników.

Broń podstawowa to Wind Hunter: duch orła pozwalający popychać przeciwników i zadawać im obrażenia w wyniku kontaktu. Zdolność umożliwia zakłócanie działań przeciwników, którzy podążają za transporterem oraz wpychanie ich pojazdów do stref wytrącenia, lawy lub kwasu.

Bull Rush to atak, który przeraża wrogów. Jest to przyzwanie stada ciężkich, silnych i hałaśliwych duchowych bawołów — blokują one ścieżkę, równocześnie spychając wrogów do lawy, stref wytrącenia lub kwasu.

Trzecia broń, Indomitable Spirit, pozostawia za jej pojazdem szlak leczących kul. Wystarczy wyjechać przed sojusznika, aby naprawić jego pojazd bez konieczności zjazdu z wytyczonej trasy. Wymaga to od Windrider pozostawania w bliskości sojuszników podczas używania zdolności — członkowie zespołu natomiast muszą pozostać na ścieżce. Duchy jadące w kawalkadzie zwiększają również prędkość pojazdu i odpychają przeciwników.

Ostatnia, lecz nie mniej ważna zdolność to Realm of the Ancients. Ta broń specjalna pozwala przenieść postać i jej sojuszników w wymiar duchowy — umożliwia to naprawę wielkiej ilości uszkodzeń, potencjalnie odwracając losy zespołowej potyczki i zapewniając dostarczenie bomby.

Windrider nie powróciła do tego świata, aby po nim spacerować — woli korzystać ze starożytnych mocy leczenia i uwalniać żądzę zemsty, aby niszczyć wrogów i tańczyć na ich grobach.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Windrider

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.