Vulture

Prawdziwy łowca, który ściga, naznacza i likwiduje swoje ofiary bez mrugnięcia okiem. To pierwszy kierowca, który wprowadził na areny Metal Cit motocykle. Potrafi skutecznie zadawać obrażenia najrozmaitszą bronią, urządzając przeciwnej drużynie piekło na ziemi.

Mark of the Hunt to jego broń numer 1, która wpływa na mechanizmy działania pozostałego arsenału tej postaci. Składa się z trzech ostrzy dalekiego zasięgu, które zadają obrażenia wrogom i na pewien czas ich oznaczają. Jeżeli któreś ostrze nie sięgnie celu, utknie ono na kilka sekund w ziemi – gdy przeciwnik po nim przejedzie, dozna obrażeń i zostanie oznaczony. Podczas strzelania ostrzami warto wybrać pojedynczy cel, aby pozostałe bronie zadały mu jak najwięcej obrażeń.

Blade Rip jest bronią nr 2, dzięki której Vulture przyciąga do siebie wystrzelone ostrza. Gdy to zrobi, wrogowie doznają obrażeń o wartości zależnej od liczby ostrzy, które w nich utkwiły. Poza tym również przeciwnicy zostaną przyciągnięci do motocyklisty, wskutek czego stracą na jakiś czas kontrolę nad pojazdem, co czyni z tej zdolności strategiczny atut. Co więcej, Blade Rip zeruje czas trwania oznaczeń nałożonych na cel, zapewniając więcej czasu na ponowne użycie broni nr 1 i zachowanie liczby oznaczeń na wrogu.

Broń nr 3 to Soul Ravage. Gwałtownie przyspiesza motocykl, który zadaje obrażenia przejechanym wrogom oraz przeciwnikom z ostrzami Vulture’a. Wartość obrażeń wzrasta proporcjonalnie do liczby oznaczeń na celu: innymi słowy, im więcej ostrzy, tym większe obrażenia! Kombinacja w postaci kilku oznaczeń nałożonych bronią nr 1 i skutecznego ataku zdolnością Soul Ravage może okazać się zabójcza! Gdy trafisz oznaczonego wroga, czas oczekiwania skróci się o połowę, a gdy go zabijesz – zostanie on wyzerowany.

Thrill of the Hunt to broń specjalna, którą jesteś w stanie zafundować przeciwnej drużynie piekło na ziemi. Wokół Vulture’a pojawia się kilka ostrzy, które rażą każdego napotkanego przeciwnika. Liczba ostrzy zależy od liczby zabitych wrogów w trakcie meczu, co oznacza, że możesz powodować obrażenia i generować oznaczenia u kilku rywali, zyskując tym samym szansę jeszcze szybszego wyeliminowania ofiary.

Eksponowanie maszyn

Videoyu izle
Vulture

POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.