Przedsezonowy Kalendarz

Wygraj ekskluzywny portret w czasie przygotowań do Metal League!

Metal League tuż tuż, a my przygotowaliśmy przedsezon pełen zajęć dla nowych, jak i weteranów szukających rywalizacji i chcących stworzyć drużyny. Najlepsza część? Możesz wygrać ekskluzywny portret jeśli spełnisz wszystkie kryteria!

Ciekawy? Przejdźmy do rzeczy:

Przedsezonowy Kalendarz

Weekend nr 1 – 04.05 i 05.05

W tą Sobotę organizujemy wydarzenie społeczności mające na celu utrzymanie społeczności aktywnej. Chcemy zebrać razem największą możliwą ilość graczy jaką możemy, zaczynając od 16:00, by zagrać mnóstwo meczy niestandardowych by nowi gracze mogli skosztować gier niestandardowych i wolnych graczy by Ci mogli zobaczyć potencjał innych graczy gotowych do zbudowania zespołu.

Kiedy? Sobota, 4 Maja, zaczynamy o 16:00.

Gdzie? Na naszym English (EU) kanale Discord. Zagadaj do T-Bone’a (naszego Rosyjskiego Menedżera Społeczności).

Co dostaniesz? Pilota własnego wyboru bądź 2000 sławy, dla każdego kto bierze udział poprzez zagranie chociaż jednego meczu!

W Niedzielę organizujemy przyjacielskie mecze pomiędzy już istniejącymi zespołami by te mogły zacząć rozgrzewać silniki i przygotowania do Metal League. Didigos (jeden z naszych Brazylijskich Menedżerów Społeczności) będzie odpowiedzialny za organizację i będzie transmitował by robić rozdanie rzeczy dla oglądających.

Kiedy? Niedziela, 5 Maja, popołudnie.

Gdzie? Jeśli masz drużynę i chcesz grać lub oglądać mecze, pogadaj z Didigos’em na naszym Portugalskim kanale Discord.

Co dostaniesz? Zrobimy rozdanie przedmiotów w specjalnym zestawie: każdy pilot w grze + 3 rozdania po pilota każdy dla każdego kto ogląda transmisję na żywo!

Weekend nr 2 – 11.05 i 12.05

Tutaj będą mistrzostwa! Sobota jest dniem Akademii Rocka! Chcemy włączyć wszystkich w nastrój rywalizacji. Żadnych opłat, darmowe wejście i darmowy agent mistrzostw który pozwoli każdemu poczuć smak czym są mistrzostwa i dreszczyk graniw w naszej społeczności. Dajemy Ci jeszcze jeden powód do wzięcia udziału w rywalizacji o dodatkową nagrodę:

Kiedy? Sobota, 11 Maja.

Gdzie? Na Battlefy. Link będzie niedługo dostępny.

Co dostaniesz? 1-e Miejsce – Metal Pass Premium

2-e Miejsce – Model własnego wyboru (z wyjątkiem tych z sezonu 4)

3-e Miejsce – Peacemaker LUB 2000 Sławy

W Niedzielę, 12 Maja, możesz zagrać z “Hoplitami” (Personelem Hoplonu). Przed obejrzeniem Gry o Tron, gracze będą mogli dołączyć do Chancellora, Saramantisa i innych drużyn Hoplitów w tych mistrzostwach dla zabawy.

Kiedy? Niedziela, 12 Maja.

Gdzie? Oficjalny kanał Discord, zaczynamy o 17:00. Link do wpisów będzie wkrótce dostępny.

Co dostaniesz? Przedmiot dostępny w Sklepie gry (model, pilot, sprej lub efekt) dla graczy, którzy wygrają.

Weekend nr 3 – 18.05 i 19.05

Ostatni i końcowy weekend przed Metal League nim będzie pełen rywalizacji. Chcemy zachęcić wolnych graczy do tworzenia swoich drużyn i do doświadczenia po raz pierwszy rywalizacji z kolegami z drużyny. Do tego będziemy mieli dwa mistrzostwa opracowane dla drużyn: jeden dla rekrutów (Sobota) i jeden dla weteranów (Niedziela). Ale strzeż się: możesz wziąć udział tylko w jednym z tych! Jeśli się wpiszesz dla przykładu na Niedzielę, nie możesz wziąć udziału w tym w Sobotę.

Co? Metal Road: Rekruci.

Kiedy? Sobota, 18 Maja.

Gdzie? Na Battlefy. Link będzie wkrótce dostępny.

Co dostanę? Zwycięzca: każdy pilot w grze. Drugie miejsce: Pilot własnego wyboru LUB 2000 Sławy.

W Niedzielę…

Co? Metal Road: Weterani.

Kiedy? Niedziela, 19 Maja.

Gdzie? Na Battlefy. Link będzie wkrótce dostępny.

Co dostanę? Zwycięzca: 750 gotówki. Drugie miejsce: 2000 sławy.

Chcesz wiedzieć jak otrzymać ekskluzywny portret?

Mamy ekskluzywny portret by nagrodzić graczy biorących udział w tych wydarzeniach przygotowawczych do Metal League. Wygląd dopiero zostanie odkryty, ale jesteśmy pewni, że go polubisz. Z tego powodu, jeśli chcesz go zdobyć, spełnij te wymogi:

  1. Weź udział w przynajmniej 2 z 3 tygodni w przedsezonie (Możesz wybrać które)
  2. Weź udział w dwóch pierwszych poziomach Metal League (25 Maja i 1 Czerwca), kończać przynajmniej jeden mecz bez stania się AFK, na każdym z poziomów..

Ten punkt nie jest musem, ale będziemy bardzo wdzięczni zaczniesz nas śledzić na mediach społecznościowych (w końcu fajne rzeczy takie jak te są tam publikowane):

Facebook

Twitter

Instagram

Twitch

Youtube

Discord

VK

Jakieś pytania? Pogadaj z nami na Discordzie i pomożemy Ci!

Jeśli wciąż nie wiesz jak przekazać wszystkim, że jesteś wolnym graczem i jak szukać drużyny, możemy Ci także pomóc krok po kroku na naszym kanale free-agents na Discordzie.

Do zobaczenia na arenie!