Peacemaker

Czołg. Bardzo ciężki czołg. Czy musimy wspominać, że obrażenia zadawane przez Peacemaker’a są totalnie szalone?! Z kątem strzału 360º, będzie w stanie zmasakrować rywali, którzy staną Ci na drodze.

Jego Broń nr 1, Supremacy Shot, jest aktywowana pod przyciskiem [Q], strzelając potężnym pociskiem ze swojego działa. Ten strzał może być pod każdym kątem, mając do wyboru celu okrągłe 360º do użycia. Jest napchany mnóstwem pocisków do działa, które zadają obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi.

Wciskając przycisk [W], Peacemaker aktywuje Bullseye, swoją Broń nr 2. Ta broń tworzy poruszjący się po gruncie celownik, wysadzając w tym miejscu pocisk gdy broń osiągnie swój maksymalny zasięg. Ta broń posiada podwójną aktytwację: wciśnij [W] drigu raz, by wybrać najlepszy moment na odpalenie pocisku. To jest mocna broń do zadawania obrząen, a także do odpychania rywali.

Ta maszyna ma także siłę rozpraszającą. Broń nr 3, Riot Control – aktywowana pod przyciskiem [E]. Wypuszcza wybuch wokół czołgu wojennego odpychając rywali i raniąc ich. To jest idealna broń by skompensować mniejszą mobilność maszyny.

Broń Specjalna Peacemaker’a zwie się Red Carpet. Wciśnij przycisk [R[ by wypalić do przodu pociskami, bombardując grunt i zostawiając w miejscu bombardowania pas ognia na kilka sekund. Ta ścieżka wydaje się prawdziwym płonącym dywanem, pełną obrażeń, zapewniając, że to maszyna służąca do tworzenia chaosu i sprawiając, by przeciwnicy cierpieli.

Eksponowanie maszyn

Videoyu izle
Peacemaker

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.