Killer J.

Cóż widzą moje oczy? Czy ty się NIE śmiejesz? Myślałem, że do tej pory cię rozbawię… No trudno, niech tematem rozmowy stanie się więc Killer J. Ta postać to prawdziwy troll, który specjalizuje się w wywoływaniu chaosu i doprowadzaniu przeciwników do wściekłości.

Punchline to wyjątkowa broń pozwalająca zwiększyć szybkość postaci. Jak na psychoklauna przystało, wykorzystuje ją do irytowania przeciwników i powodowania cieszących go zniszczeń.

Twist the Metal to piekielna niespodzianka: fajerwerki ukryte pod maską garbusa. Trafiony nimi przeciwnik traci poczucie kierunku. Używaj tej broni na transporterach, którzy znajdują się blisko lawy, kwasu lub stref wytrącenia — i śmiej się ostatni.

Wait for it…: zawsze gotowa psota. Pojazd przeciwnika trafiony tą bronią natychmiast przyspiesza, wyrywając się spod kontroli. To nie wszystko: Jest to zdolność o podwójnej aktywacji, co oznacza, że przez kilka sekund możesz wybrać moment wybuchu. Postępuj sprytnie i wybierz właściwy moment do odpalenia tego gadżetu — nie chcesz chyba posłać przeciwników w kierunku celu, kiedy wiozą bombę, prawda?

The Big Joke: Killer J zawsze zachowuje największy numer na wielki finał. Ta specjalna wybuchowa broń obszarowa to pęk rakiet, których trafienie sprawia, iż przeciwnicy kręcą się w miejscu, równocześnie otrzymując przez kilka sekund dużą ilość obrażeń. Jeśli jeszcze się nie śmiejesz, poczekaj, aż zobaczysz ją w akcji… Nie przegap okazji, aby zmusić wrogów do bezsensownego kręcenia się na samej linii mety, kiedy wiozą bombę.

Clownmikaze to czyste szaleństwo. Kiedy żartowniś umiera, jego zdolność pasywa aktywuje bombę zegarową — to doskonały moment, aby wpaść w grupę przeciwników. To narzędzie samozniszczenia może zabić każdego, kto znajdzie się w obszarze eksplozji. Nie pozwól, aby twoja śmierć poszła na marne — zabierz kilku wrogów ze sobą, śmiejąc się opętańczo.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa

Videoyu izle
Killer J.

Tapety


POZNAJ WIĘCEJ PILOTÓW

Poznaj naszych pilotów i ich maszyny oraz dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej drużynie.