Dowiedz się, jak będzie działać crossplay w Heavy Metal Machines

  • 19 / 02 / 2021

Witajcie Metalowi Gladiatorzy!

 

Z wielką radością ogłaszamy, że HMM nareszcie zawita na konsole! 23 lutego gra będzie dostępna na konsole PS4™ oraz Xbox One, w kompatybilności z konsolami PS5™ oraz Xbox Series X|S, a to wszystko w formule crossplay!

 

Crossplay oznacza, że grę można uruchomić na każdej ze wspomnianych platform, w tym na komputerze PC, w ramach tej samej rozgrywki, bez utraty jej jakości.

 

Crossplay będzie dostępne dla wszystkich trybów meczów: Zwykły, Użytkownika, Rankingowy i Colosseum. Dzięki temu uzyskasz możliwość grania i komunikowania się z użytkownikami wszystkich platform i dodawania ich w ramach pojedynczej kolejki wyszukiwania.

 

Najważniejszą korzyścią dla każdego będzie to, że zwiększy się liczba osób wyszukujących mecze, co skróci czas oczekiwania i potencjalnie doprowadzi do lepszego zbalansowania meczów, zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów.

 

Do swojej listy znajomych możesz dodawać również graczy z innych platform, zwiększając liczbę połączeń i umożliwiając wspólną grę w dowolnym momencie. Fajnie, prawda?

 

Jeśli jesteś użytkownikiem konsoli i chcesz grać wyłącznie z „konsolowcami”, możesz wyłączyć opcję crossplay w ustawieniach gry. Opcja ta jest dostępna tylko dla użytkowników konsol, ale nie dla grających na komputerach PC.

 

Masz pytania? Porozmawiaj z jednym z naszych menadżerów ds. społeczności graczy na Discord. Zapraszamy tutaj: https://discord.gg/heavymetalmachines

 

Do zobaczenia na Arenach!