Ostateczny przewodnik przetrwania po Metal City

  • 7 de February de 2020

Nowi gracze i weterani, niniejszy wpis stanowić będzie Wasz ostateczny przewodnik przetrwania po Metal City. Ta biblia stanowi opracowanie najważniejszych informacji o grze lub miejscach, w których można uzyskać informacje. Teraz możesz zapoznać się z tym postem na blogu za pomocą kompilacji Lore:

 

Poznajcie innych graczy

Miejsce, w którym spotykają się rywale to Discord. Nie będziemy serwować Wam drinków, ale możemy zapewnić, że zawsze ktoś będzie służył pomocą, udzielając informacji, wskazówek i objaśniając spersonalizowane mecze. Dołączcie do społeczności i przybijcie piątkę menedżerowi miejsca, Chancellorowi. Czasami możesz znaleźć tam Saramantis, Xanthos, T-Bone lub No62NoExit (może szukają okazji, aby się napić?): link

 

Uniwersum Heavy Metal Machines

Czy nie słyszeliście o sławnym MCU? Metal City Universe? Tak, gra kryje w sobie niesamowitą opowieść. Można dowiedzieć się więcej na ten temat i (dlaczego by nie?) wyrazić swoje myśli i pomysły. Właśnie teraz możecie sprawdzić te wpisy na blogu dot. naszej wiedzy tajemnej:

[link 1

link 2

…]

 

Ekskluzywna zawartość

Tutaj wszystko się zaczyna. Zdajecie sobie sprawę, że w każdym miasteczku znajduje się miejsce, w którym ludzie plotkują. W przypadku Metal City najprawdopodobniej media społecznościowe będą takim miejscem. Obserwujcie nasze kanały i bądźcie pierwszymi osobami, które poznają pewne „rzeczy”:

Facebook

Instagram

YouTube

Twitter

 

Skład

W przypadku Metal City ludzie oglądają turnieje dla zabawy. Inni piloci oglądają je, by opracować swoją strategię i pogłębić swoją wiedzę. Dlatego też oddzieliliśmy pewne filmy, aby Wam pomóc i rozjaśnić Waszą drogę do sukcesu.

 

Projekt

W playoffach używamy strony, aby dokonywać wyborów banów w meczu. To jest strona!

 

Wskazówki i rzeczy

W Metal City ludzie oglądają rozgrywki dla zabawy. Piloci oglądają je by zdobyć wiedzę i nauczyć się strategii. Dlatego wyodrębniiśmy niektóre filmy wideo, aby Ci pomóc i oświetlić Twoją ścieżkę do sukcesu:

[link 1 or playlist]

 

Popularne widowisko Metal City

Chwila, w której wszyscy zbierają się razem, by oglądać bitwy. To jest najważniejszy czas telewizji Metal City. Oto harmonogram i kanały transmisji na żywo (w języku angielskim): W każdy czwartek od 19:00 czasu CET

 

Metal League

Metal League została utworzona dla graczy, którzy chcą grać nie tylko dla zabawy, ale również dla sławy i pieniędzy w prawdziwym świecie. Oferujemy system rozgrywek znany jako Metal League z nagrodami gotówkowymi do 6000 R$. Turnieje odbywają się podczas sezonów i mogą brać w nich udział gracze ze wszystkich poziomów z dowolnego miejsca na ziemi. Gracze, aby zostać czempionami, mogą rywalizować online z domu. Kto wie, może Tobie uda się zostać następnym czempionem?

 

Tryb rankingowy

Tryb rankingowy jest już dostępny. Rywalizacja osiągnęła nowy poziom z funkcją, gdzie gracze mogą rozwijać się indywidualnie i zarabiać nagrody na koniec sezonu. Ta funkcja dodaje do gry nową kolejkę, poza normalną. Podczas grania, mecze będą będą wliczane do Twojego indywidualnego wyniku w rankingu. Istnieją 3 normalne dywizje – Brązowa, Srebrna i Złota oraz jedna dywizja specjelna: Heavy Metal. Ostatnia stworzona jest z 10 najlepszych graczy trybu rankingowego.

 

Pytania?

Metal City oznacza mrok i surowość. Jednak posiadamy dla Was cenne informacje, więc żadne pytanie nie pozostanie nierozwiązane. Odwiedźcie te miejsca, jeśli nasuną się Wam jakiekolwiek wątpliwości:

Discord:

Forum:

Forum Steam:

Reddit:

Najczęściej Zadawane Pytania:

 

Wybierzmy się na zakupy

Świat nie jest taki sam pod wieloma względami, lecz warsztat wciąż istnieje w celu dostrajania maszyn. Pieniądze w Metal City to „Sława”, a zdobywa się ją na arenie. Dysponujemy przewodnikiem, który objaśnia, jak działa sklep Heavy Metal Machines i co możecie w nim kupić: [link blog post]

 

Metal Pass

Metal Pass to system progresywny dostępny w grze, gdzie gracze wyrównują swoje konta w każdym tematycznym sezonie. W każdym Metal Pass, mogą być dodawane nowe treści, takie jak: nowi Piloci, Modele, tematyczne Areny, Spreje i wiele więcej! 

 

Folklor

Ludzie z Metal City często przedstawiają swoje opowieści i wiedzę na temat historii miasta. Jeśli macie swoje opowieści, prosimy Was o ich przesłanie, a my udostępnimy je na naszym blogu. Spójrzcie na teksty, które jak dotąd otrzymaliśmy: [link]

 

Udostępnij powtórkę

Teraz gdy zdobyliście wszystkie informacje, nadszedł czas na rozpoczęcie nagrywania swojej rozgrywki, a najlepsze momenty prześlijcie do nas. Dysponujemy serią o nazwie „epicka gra”, w której wybieramy najlepsze powtórki przesłane przez społeczność. To Wasza szansa, by stać się sławnymi i wygrać nagrody. Wyślijcie swój film na swoją preferowaną platformę i udostępnijcie nam odnośnik.

 

Wszystko wyjaśnione. Zapiszcie ten przewodnik, niech będzie latarnią i drogą do sukcesu, czyli przetrwania w Metal City. 

Zobaczymy się na arenach!