Teraz możesz w ZNACZNIE łatwiejszy sposób odnaleźć osobę w celu utworzenia drużyny!

  • 10 de February de 2020

Mamy świadomość, że zebranie drużyny to nie błahostka, lecz teraz NIE BĘDZIESZ JUŻ MIEĆ TAKICH PROBLEMÓW! Ha, ha, żarty na bok, opracowaliśmy narzędzie, które znacząco ułatwi dopasowywanie graczy oraz drużyn: Wyszukiwarkę członków drużyny lub, jak ją nazywamy we własnym gronie, „Teamder” (czaisz?). 

Teamder pomoże Ci odnaleźć innych graczy do skompletowania drużyny lub utworzenia nowej. Ponadto możesz użyć Teamdera, aby dołączyć do już istniejących drużyn lub aby znaleźć kogoś do gry bez zobowiązań – po wspólnej rozgrywce nie musicie tworzyć nowej drużyny.

 

Poświęć mi chwilę i dowiedz się, jak korzystać z tego narzędzia:

1)    Dostęp do Teamdera możesz uzyskać na dwa sposoby:

– Przez stronę do tworzenia drużyny

– Przez strefę Metal League

2. Następnie musisz utworzyć profil. Opowiedz nam o swojej preferowanej roli, podaj serwer, na którym grasz, oraz języki, którymi się posługujesz, a także – co najważniejsze – swój adres e-mail oraz konto Discord w celach kontaktowych. Dlaczego podanie takich informacji jest ważne? Dzięki nim gracze będą mogli się z Tobą skontaktować! Dlatego wprowadź adres e-mail, z którego najczęściej korzystasz, aby poprawić komunikację!

3. Na następnej stronie dodasz to, czego szukasz: takie informacje są przedstawiane jak w reklamie, więc pole „Wyświetl tytuł” powinno zawierać tytuł, który najlepiej odzwierciedla to, na czym Ci zależy. Na przykład:

  Drużyna poszukuje Wsparcia lub Przechwytywacza

  Przechwytywacz poszukuje drużyny do rozgrywek Metal League

  Początkujący poszukuje towarzysza w celu poćwiczenia w HMM

W polu „Opis” dokładniej opisz to, czego szukasz. Możesz podać preferowany czas gry, stopień zaawansowania (początkujący lub doświadczony gracz) lub informację o tym, że Twoja drużyna poszukuje jednego lub większej liczby graczy… Następnie wybierz poszukiwane role (możesz także skorzystać z opcji „Żadna / Nie jestem pewny”).

4. Potwierdź swój profil.

5. Gotowe! Twój profil został opublikowany i będzie widoczny dla innych drużyn i graczy, którzy będą mogli Cię odnaleźć.

 

6. Ale to jeszcze nie koniec zabawy! Po wypełnieniu profilu, Teamder przedstawi listę graczy poszukujących innej osoby, których profile są zgodne z Twoim. Jako że lista zmienia się każdego dnia, nie zapomnij o uruchomieniu Teamdera i sprawdzeniu dopasowanych profilów. Na tym ekranie będziesz mógł przeglądać rekomendowane profile zgodnie z tym, czego szukasz. Jeżeli takie profile nie występują, możesz zmienić listę, aby sprawdzić wszystkie opublikowane profile. Kliknij te, które Cię interesują, i skontaktuj się z graczem, korzystając z jego danych kontaktowych: poprzez pocztę e-mail lub serwis Discord.

PlayerTag (ten niewielki numer stanowiący identyfikator Twojego konta) także wyświetli się na liście oraz na profilu gracza.

Następnie możesz go skopiować (bez hasztagu) i wkleić w pole umożliwiające dodawanie znajomych w trakcie rozgrywki! 😉

Uwaga! Swój profil możesz zmienić lub wyłączyć w dowolnej chwili. Ponadto możesz go reaktywować w dowolnym momencie – nie ma z tym żadnego problemu. Po prostu kliknij „Edytuj” i dokonaj zmian lub kliknij „Wyłącz profil” na ekranie edycji.

Fajne, nie sądzisz?

Nie zapomnij o uruchomieniu Teamdera i sprawdzeniu nowych, dopasowanych profilów. Oprócz tego sprawdzaj pocztę e-mail oraz wiadomości w serwisie Discord, aby odpowiedzieć graczom, którzy się z Tobą kontaktują.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz się z nami skontaktować poprzez sieci społecznościowe lub za pomocą oficjalnego kanału Discord, a my Ci pomożemy!

 

Życzymy Ci pomyślności w wyszukiwaniu wspaniałych towarzyszy i do widzenia na Arenach! /,,/