Cotygodniowe programy z nagrodami związane z Metal League 9

  • 03 / 07 / 2020

Witaj, Metal Gladiatorze!

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani na samą myśl o Metal League 9 i bardzo się cieszymy, że będziemy mogli podziwiać zmagania wszystkich graczy na Arenach. W tej edycji zawodów wprowadziliśmy pewne zmiany i nie możemy doczekać się chwili, w której zobaczymy ich efekty. Jeżeli nie wiesz, o czym mówimy, dodatkowe informacje możesz uzyskać w tym miejscu.

 

Aby rywalizacja stała się jeszcze bardziej zaciekła, będziemy prowadzić cotygodniowe programy z nagrodami – przedmiotami dostępnymi w grze!

 

Aby wziąć w nich udział, po prostu graj w Metal League!

 

W każdym tygodniu (dla każdego poziomu) zorganizujemy program z nagrodami dla każdej ligi, co oznacza 4 takie programy na tydzień!

 

Wszystkie drużyny znajdujące się na danym poziomie automatycznie wezmą udział w losowaniu, a losowanie nagrody będzie co tydzień transmitowane na żywo.

 

Losowanie dla południowoamerykańskiej Metal League (Pro i Początkujący) będzie transmitowane na stosownych kanałach w serwisie Twitch w języku portugalskim w każdą środę o 21:00 czasu GMT+0. W przypadku europejskiej Metal League (Pro i Początkujący) zwycięzców wyłonimy w losowaniu transmitowanym na kanałach w serwisie Twitch w języku angielskim w piątki o 15:00 czasu GMT+0.

 

Sprawdź nagrody dla każdej Ligi i Poziomu:

 

Metal League Pro (Ameryka Południowa i Europa)

  1. poziom – Model Rockstar
  2. poziom – Model Metal Legend
  3. poziom – Model Heavy Metal
  4. poziom – Metal Pass Premium

 

Metal League dla Początkujących (Ameryka Południowa i Europa)

  1. poziom – Sprej
  2. poziom – Emotka
  3. poziom – Efekt

 

Wszyscy gracze ze zwycięskiej drużyny zostaną nagrodzeni przedmiotem wyznaczonym dla danego tygodnia, a każdy gracz będzie mógł wybrać przedmiot wedle uznania z kategorii nagród obowiązującej dla stosownego tygodnia, korzystając z opcji dostępnych w Sklepie w grze.

 

Jeżeli chcesz wziąć udział we wszystkich programach z nagrodami, graj na wszystkich poziomach w Metal League!

 

Pamiętaj, że rozpoczęcie Metal League dla obu serwerów jest zaplanowane na 4 lipca!

 

Jeszcze jedno przypomnienie: jeżeli bardzo zależy Ci na udziale, a nie należysz jeszcze do żadnej drużyny, przejdź do Poszukiwanych członków drużyny lub naszego serwera w serwisie Discord, a my Ci pomożemy!

 

Brzmi świetnie?

Rozpocznij trening już teraz! Wkrótce zobaczymy się na Arenach!!!