Już niedługo ulepszone przekazywanie bomby

  • 26 / 05 / 2020

Chcesz zwiększyć możliwości zagrań wykonywanych z bombą? Wprowadzamy ulepszoną mechanikę przekazywania bomby! Zerknij, co się szykuje:

 

Zmiany w mechanice:

  1. Zmiany w zakresie fizycznych właściwości bomby, dzięki którym ładunek zyska większą prędkość i będzie w stanie dłużej ją zachować. Oznacza to, że po rzuceniu bomby nastąpi jej przyspieszenie, po czym zacznie ona zwalniać w miarę przemierzania toru ruchu. Kolejny skutek tych zmian: gdy bomba zostanie trafiona bronią, przyspieszy i dłużej utrzyma wyższą prędkość.
  2. Spory o bomby będą odbywały się bez spowolnionego tempa. Podczas sporu, kamera nie będzie przesuwać się w stronę bomby. Dzięki temu rozgrywka będzie bardziej płynna.

 

Planowane są również pewne ulepszenia wizualne, które zostaną wprowadzone później. Obserwuj nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco i uzyskać więcej informacji.

 

Chcesz lepiej zrozumieć nowe zasady mechaniki działania bomby? Obejrzyj transmisję strumieniową na żywo w ten piątek. W jej trakcie nasi menedżerowie społeczności WSZYSTKO pokażą i wyjaśnią!

Piątek 22 maja o 19:00 CEST, na Twitchu: https://www.twitch.tv/heavymetalmachines