Heavy Metal Machines – gra będzie dostępna na konsole już na początku 2021 r.

  • 08 / 12 / 2020

Witajcie, Metal Gladiatorzy,

z radością ogłaszamy, że posiadacze konsoli będą mogli zagrać w Heavy Metal Machines już na początku 2021 r.! 🤩🎮

Gra będzie dostępna na konsole PS4 oraz Xbox One, a także będzie kompatybilna z konsolami PS5 oraz Xbox Series X|S. Gracze będą mogli połączyć siły ze znajomymi, uczestnicząc w rozgrywce na dowolnej platformie w trybie cross-play dla wielu graczy, i walczyć ze sobą na postapokaliptycznych arenach, korzystając z coraz nowszych pojazdów i broni.

Przytoczmy słowa naszego Dyrektora zarządzającego, Rodrigo Camposa: „Możliwość konwersji gry Heavy Metal Machines na konsole sprawia nam wielką przyjemność. Nie możemy doczekać się momentu, w którym gracze posiadający konsole dołączą do rozgrywki i swoich znajomych bez względu na platformę, z której korzystają takie osoby”.

Gra Heavy Metal Machines na konsole będzie darmowa. Natomiast osoby korzystające z opcji PS+ oraz GamePass będą mogły cieszyć się dodatkowymi korzyściami w postaci niepowtarzalnych przedmiotów, które zostaną dodane do ich kont. Oczywiście przedmioty, takie jak Emotki, Spreje, wspaniałe efekty wizualne oraz unikalne Modele, nie będą miały wpływu na rozgrywkę.

Wszyscy gracze posiadający konsole PlayStation będą mogli korzystać z dostępu do gry, a subskrypcja PlayStation Plus nie będzie wymagana.

 

Mamy nadzieję, że ta wspaniała wiadomość sprawi Ci tyle radości, co nam i napełni Cię nadzieją na lepsze dni pod koniec 2020 r.! 😜

Obserwuj nas za pomocą mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualnościami!

https://www.facebook.com/HeavyMetalMachines

https://twitter.com/PlayHMM

https://www.instagram.com/officialhmm/

https://www.youtube.com/heavymetalmachines 

I do zobaczenia na Arenach! 🤘