Heavy Metal Machines – Dostępna na konsole od 23 lutego

  • 16 / 02 / 2021

Witajcie, Metal Gladiatorzy,

 

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że gra Heavy Metal Machines będzie dostępna na konsole od 23 lutego! 🤩🎮

 

 

Gra będzie dostępna na konsole PS4 oraz Xbox One, a także będzie kompatybilna z konsolami PS5 oraz Xbox Series X|S. Gracze będą mogli połączyć siły ze znajomymi, uczestnicząc w rozgrywce na dowolnej platformie w trybie cross-play dla wielu graczy, i walczyć ze sobą na postapokaliptycznych arenach, korzystając z coraz nowszych pojazdów i broni.

 

Gra Heavy Metal Machines będzie nadal darmowa na konsole. Gracze na PlayStation® nie będą musieli posiadać subskrypcji PS+ subscription, aby grać w tę grę, jednak w przypadku Xbox’a, wymagana jest subskrypcja Gold (co się jednak wkrótce zmieni!). Gracze na tych dwóch platformach mogą otrzymać dodatek Battle Pass Pack DLC za darmo do 8 marca – pakiet ten obejmuje najnowszy sezon Metal Pass Premium, Maszyny i inne przedmioty.

 

Tego samego dnia wydamy też, oprócz Metal Pass dla nowego sezonu, kilka ważnych aktualizacji rozgrywki. A także, aby uczcić wydanie w dniu 23 lutego, nadamy specjalny stream na żywo na naszych kanałach YouTube i Twitch, gdzie znajdziecie mnóstwo rozgrywek, nowe filmy, prezenty oraz spotkacie specjalnego gościa! Będziemy na Was czekać!

 

Obserwuj nas za pomocą mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualnościami!

https://www.facebook.com/HeavyMetalMachines

https://twitter.com/PlayHMM

https://www.instagram.com/officialhmm/

https://www.youtube.com/heavymetalmachines 

 

I do zobaczenia na Arenach! 🤘