Metal League – Dołącz do edycji w Ameryce Północnej

Witajcie Metalowi Gladiatorzy!

 

SEZON METAL LEAGUE W AMERYCE PÓŁNOCNEJ JEST TUTAJ!

 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, Metal League to wydarzenie wewnątrz gry, które tworzy mistrzostwa oparte na rankingu punktowym drużyn, ale tym razem z pulą naród na 5.000,00 US $, nie wliczając przedmiotów w grze. Pospiesz się i znajdź drużynę, pierwsza runda kwalifikacji odbędzie się 10 sierpnia o 16:00 czasu UTC.

👉Wszystkie poziomy mogą dołączyć w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca.

👉Żadnych wpisowych. Ta liga jest bezpłatna do gry – w darmowej grze!

👉Co Sobotę. – PRAWDZIWA szansa by wejść do finałów!

 

No, więc jak działa Meal League?

Metal League jest zsynchronizowany z sezonami Metal Pass, a także z zasadą rotacji. W tym sezonie, mecze będą rozgrywane na serwerze Ameryki Północnej. Zatem to jest idealna okazja by się przygotować na następny sezon, im wcześniej zaczniesz trening, tym większe masz szanse zostać czempionem.

System ten współpracuje z funkcją drużyn już obecną w grze. Tylko zarejestrowane drużyny mogą wziąć udział. W razie czego, jeśli jeszcze nie masz drużyny, zaproś swoich przyjaciół do gry albo wejdź na naszego Discorda i stwórz swoją, nasi Menedżerzy Społeczności są otwarci by Ci pomóc.

Mistrzostwa są rozbite na dwie fazy: Kwalifikacje i Finały. Zostanie uruchomiona dodatkowa kolejka, która będzie dostępna tylko w Soboty by dołączyć do Metal League, od 16:00 do 22:00 czasu UTC. Innymi słowy, znajdź w swoim planie miejsce na ranie w Soboty, okej?

 

I jak działa faza Kwalifikacji?

Ta faza ma miejsce co sobotę, startujemu w sobotę 10 sierpnia do 14 września, od 16:00 do 22:00 czasu UTC. Będzie tylko sześć poziomów kwalifikacyjnych, i 8 drużyn, które będą miały najwięcej punktów automatycznie przechodzą do Finałów mistrzostw.

Chcesz wiedzieć jak są przyznawane punkty? Zobacz ten post!

 

A co z Finałami?

To jest końcowa faza Metal League, będzie miała miejsce 21 września, gdzie 8 najlepszych drużyn z kwalifikacji będzie walczyć o nagrodę pieniężną w systemie eliminacji drabinkowej. Zgadnij co? ESL Play dołączy do nas w tej edycji!

Jeśli widziałeś Finały w pierwszym lub drugim sezonie Metal League, ten format będzie podobny. Tutaj, zwycięzcy zostaną wybrani w meczach najlepszy z trzech, z pojedynczymi eliminacjami.

 

A co z nagrodą?

Łączna nagroda opiewa na 5000 $, podzielona między cztery najlepsze drużyny z tabeli, w ten sposób:

  • 1 miejsce – 2000 $
  • 2 miejsce – 1500 $
  • 3 miejsce – 1000 $
  • 4 miejsce – 500 $

 

Tylko przypomnienie, wartość nagrody jest do podzielenia między członków drużyny. Ok?

 

Zatem jeśli jeszcze nie masz swojego zespołu, zbierz się z przyjaciółmi, zaproś wszystkich i stwórzcie grupy do gry. Dołącz na nasz kanał Discorda. Gwarantuję, że za każdym razem z tym nowym trybem będzie dużo graczy również szukających zespołów.

 

I tak, jak w każdych mistrzostwach, są zasady, których trzeba przestrzegać. Skup się by mieć pewność, że Twoja droga do Zwycięstwa jest bezpieczna. [LINK] Zobacz Zasady.

 

Do zobaczenia na arenie!

 

WIĘCEJ INFORMACJI – PRZYDATNE LINKI:

Link do pobrania Heavy Metal Machines ZA DARMO 

Wszystko o Metal League

Zasady Metal League

Kanał Discorda HMM

Grupa do szukania zespołu na Facebooku