Metal Partner – Stań się wpływowym dla gry Heavy Metal Machines

Co tam Metalowi Gladiatorzy?

 

Oto nadarza się kolejna okazja by pomóc nam szerzyć słowo Metalu! Mamy zaszczyt zaprezentować Wam Metal Partner, program partnerski stworzony specjalnie dla naszej społeczności streamującej, mający na celu budowę i powiększenie publiczności zarówno HMM, jak i streamera, a także z nagrodami za partnerstwo z nami.

 

Ale zaraz, jak to partnerstwo działa?

Wpływowi i twórcy zawartości będą mieli korzyści dla swoich kanałów, dopasowaną pomoc techniczną z gotówką i upominkami by robić giveaway’e dla publiczności. Będzie system postępu, zachęcający streamera do dalszej pracy nad kanałem dzięki otrzymywanym coraz większym korzyściom z każdym etapem kontynuowanego wzrostu.

Wiemy, że ciężko zebrać własną społeczność samemu. I z tego powodu tworzymy dla Was okazję by nagłośnić Wasz kanał. Na Google’u, Facebook’u, VK, YouTubie, a także na oknie nowości wewnątrz gry, pokażemy Waszą zawartość o Heavy Metal Machines naszej społeczności.

 

Spoko, czego potrzebuję by wziąć udział w Metal Partner?

By wziąć udział w tym programie, musisz mieć kanał na YouTube, Twitchu, lub innej platformie, a także grać w Heavy Metal Machines. Bez różnicy czy dopiero co zacząłeś zabawę dzisiaj czy lata temu. Acz jeśli jeszcze nie zacząłeś zabawy i chciałbyś ją zacząć dzisiaj, pobierz grę i przygotuj się.

My drapiemy Ciebie po plecach, a Ty nas. Innymi słowy, jedyne, o co na chwilę obecną będziemy prosić streamerów to pozwolenie na tworzenie zawartości z najlepszymi momentami z tych streamów.

Szczegóły odnośnie nagród oraz ogólne orientacje zostaną dostarczone przez naszych Menedżerów Społeczności po rejestracji, kiedy zostaniesz zaproszony na ekskluzywny serwer Discord z innymi streamerami Metal Partner. Jeśli jesteś zainteresowany naszym Metal Partner, wyślij do nas wiadomość E-mail na adres streamer@hoplon.com, wypełnij treść linkiem na swój kanał, nazwą użytkownika Steam, nazwą użytkownika Discord, Skype, oraz jeśli posiadasz, drugim adresem E-mail. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi Menedżerzy Społeczności są dostępni do udzielenia Wam odpowiedzi na naszym kanale Discord.

 

Do zobaczenia na arenach!