Windrider – Upiór Zemsty!

Jako iż ostatni sezon był o Sect of Metal, podejmujemy ryzyko by opowiedzieć Wam historię jednego z najgroźniejszych rywali Sekty i ich uczniu: Full Metal Judge. Teraz to już jest oczywiste, że mówimy o Windrider!

 

Dawno temu, Windrider żyła w kanionach zwanych The Pits, w plemieniu Manooby Raonis. Mieszkali w tamtym miejscu by żyć i czcić bez wpływu ze strony Sect of Metal. Niestety, Windrider musiała znaleźć sposób by podtrzymać plemię.

Udała się do Metal City by walczyć na arenie i zdobyć trochę gotówki, i wkrótce to stało się jej głównym źródłem dochodów. I tak było do dnia, w którym poczuła obecność zła w The Pits, co sprawiło, że tam wróciła.

Po drodze, doświadczyła swego końca z tych samych rąk, co zabiły jej rodzinę. Windrider nazwała tego, kto był za to odpowiedzialny jako Plagę. Acz wiemy, że to Full Metal Judge dokonał tego wszystkiego.

Ale to nie był dla niej koniec, wróciła z martwych jako duch i udała się na arenę, nie dla pieniędzy, ale dla zemsty na tych, którzy zabili jej plemię.

Jej zemsta nie jest taka mała, ponieważ straciła nie tylko swoją rodzinę, ale i swoje miejsce spoczynku, gdzie Sect of Metal zbudowała bluźniącą arenę zwaną Cursed Necropolis.