Heavy Metal Machines teraz ma cotygodniowe giveaway’e dla drużyn Metal League!

Zaczynając od dzisiaj, co tydzień będziesz miał o jeden powód więcej by dołączyć do Metal League wraz ze swoim zespołem: cotygodniowe giveaway’e! By zachęcić graczy, którzy rywalizują w kratkę w Heavy Metal Machines, będziemy robić giveaway’e każdego tygodnia z inną nagrodą dla wybranej drużyny. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz:

Jak to działa?

Zaczynając od 2 poziomu ego Metal League (1 czerwca), jedna z biorących udział drużyn wygra, i wszyscy członkowie zostaną nagrodzeni. Giveaway będzie dokonany na naszej transmisji na żywo w wieczór czwartkowy z Chancellor’em i Saramantis’em. Wraz z końcową pozycją każdej z drużyn w czasie tego Poziomu, nasi koledzy użyją internetowego narzędzia by wygenerować odpowiedni losowy numer. Wylosowany numer powie nam która drużyna wygrała nagrodę.

Zobacz nagrody:

 

  • Stage 2 – Zestaw ze wszystkimi pilotami z HMM
  • Stage 3 – model Metal Legend
  • Stage 4 – Sportowe T-shirty Heavy Metal Machines z logo drużyny i ksywką gracza
  • Stage 5 – model Heavy Metal
  • Stage 6 – Metal Pass Premium

 

Jeśli gracz posiada już tą nagrodę, wybór należy do niego kto ją otrzyma lub czy rezygnuje z nagrody.

By wziąć udział w tym giveaway’u, drużyna musi zagrać mecz Metal League bez któregokolwiek gracza oznaczonego jako AFK. Będą mogli wziąć udział w losowaniu gdy wejdą do rankingu Poziomu – nie rankingu ogólnego.

Wciąż nie masz drużyny by dołączyć do Metal League? Nie martw się, nasz Discord ma mnóstwo ludzi gotowych pomóc Ci znaleźć drużynę!

Chcesz wiedzieć więcej o Metal League oraz jak to działa? Kliknij tutaj i dowiedz się wszystkiego czego potrzebujesz wiedzieć do rywalizacji.