Metal League – Dołącz do Nowego Sezonu Mistrzostw.

Witajcie Metalowi Gladiatorzy!

 

JUŻ JEST NOWY SEZON METAL LEAGUE!

 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, Metal League to wydarzenie wewnątrz gry, które tworzy mistrzostwa oparte na rankingu punktowym drużyn, ale tym razem z pulą naród na 15.000,00R$, w przybliżeniu 3.700,00US$, nie wliczając przedmiotów w grze. Pospiesz się i znajdź drużynę, pierwsza runda kwalifikacji będzie 25 Maja, o 16:00 czasu UTC.

 

No, więc jak działa Meal League?

Metal League jest zsynchronizowany z sezonami Metal Pass, a także z zasadą rotacji. W tym sezonie, mecze będą rozgrywane na serwerze Południowej Ameryki, a następny sezon będzie na serwerze Północnej Ameryki we wczesnym Sierpniu, z pulą nagród na 5,000.00$. Zatem to jest idealna okazja by się przygotować na następny sezon, im wcześniej zaczniesz trening, tym większe masz szanse zostać czempionem.

 

System ten współpracuje z funkcją drużyn już obecną w grze. Tylko zarejestrowane drużyny mogą wziąć udział. W razie czego, jeśli jeszcze nie masz drużyny, zaproś swoich przyjaciół do gry albo wejdź na naszego Discorda i stwórz swoją, nasi Menedżerzy Społeczności są otwarci by Ci pomóc.

 

Mistrzostwa są rozbite na dwie fazy: Kwalifikacje i Finały. Zostanie uruchomiona dodatkowa kolejka, która będzie dostępna tylko w Soboty by dołączyć do Metal League, od 16:00 do 22:00 czasu UTC. Innymi słowy, znajdź w swoim planie miejsce na ranie w Soboty, okej?

 

I jak działa faza Kwalifikacji?

Ta faza ma miejsce co Sobotę, Sobota startowa, 25 Maja do 29 Czerwca, od 16:00 do 22:00 czasu UTC. Będzie tylko sześć poziomów kwalifikacyjnych, i 8 drużyn, które będą miały najwięcej punktów automatycznie przechodzą do Finałów mistrzostw.

Chcesz wiedzieć jak są przyznawane punkty? Zobacz ten post!

 

A co z Finałami?

To jest końcowa faza Metal League, będzie miała miejsce 6 Lipca, gdzie 8 najlepszych drużyn z kwalifikacji będzie walczyć o nagrodę pieniężną w systemie eliminacji drabinkowej. Zgadnij co? ESL Play dołączy do nas w tej edycji!

Jeśli widziałeś Europejskie i Południowoamerykańskie Mistrzostwa z 2017, lub Finały z pierwszego sezonu Metal League, forma będzie do nich podobna. Tutaj, zwycięzcy zostaną wybrani w meczach najlepszy z trzech, z pojedynczymi eliminacjami.

 

A co z nagrodą?

Łączna nagroda opiewa na 15.000,00R$, podzielona między cztery najlepsze drużyny z tabeli, w ten sposób:

1-e miejsce – 6.000,00R$, w przybliżeniu 1,480.00$

2-e miejsce – 4.500,00R$, w przybliżeniu 1,110.00$

3-e miejsce – 3.000,00R$, w przybliżeniu 740.00$

4-e miejsce – 1.500,00R$, w przybliżeniu 370.00$

 

Tylko przypomnienie, wartość nagrody jest do podzielenia między członków drużyny. Ok?

 

Zatem jeśli jeszcze nie masz swojego zespołu, zbierz się z przyjaciółmi, zaproś wszystkich i stwórzcie grupy do gry. Dołącz na nasz kanał Discorda. Gwarantuję, że za każdym razem z tym nowym trybem będzie dużo graczy również szukających zespołów.

 

I tak, jak w każdych mistrzostwach, są zasady, których trzeba przestrzegać. Skup się by mieć pewność, że Twoja droga do Zwycięstwa jest bezpieczna. [LINK] Zobacz Zasady.

 

Do zobaczenia na arenie!

 

WIĘCEJ INFORMACJI – PRZYDATNE LINKI:

Link do pobrania Heavy Metal Machines ZA DARMO

Wszystko o Metal League

Zasady Metal League

Kanał Discorda HMM

Grupa do szukania zespołu na Facebooku