Konkurs Na Przewodnik Po Świecie Metalu

Nowy konkurs jest dostępny dla Metalowych Gladiatorów – weteranów w Metal City!

 

Mając na celu pomoc nowym graczom w Heavy Metal Machines, siły Boga Metalu wzywają Ciebie do wzięcia udziału w konkursie na przewodnik strategiczny, Zaczynając 10 Maja i trwając do 21 Maja. Warto spróbować dla Metal Pass Premium +20 Poziomów dla autorów najlepszych przewodników.

By wziąć udział w tym wydarzeniu, gracz musi opublikować w Sekcji Poradników na Forum Steam przewodnik wypełniony strategią jak polepszyć swoje zdolności w meczu. To musi być dla meczy na arenach Metal God lub Temple of Sacrifice.

To musi być przewodnik zawierający kompozycje zespołu, do momentu w którym jak każdy z pilotów ma się zachować/poruszać po arenie. Przykładem kompletnego poradnika to taki, który ma obrazki, zrzuty ekranu z gry ze wskaźnikami dla klarowności co jest objaśniane itd.

Autorzy najlepszego poradnika dla Metal God arena, i najlepszego dla Temple of Sacrifice arena zostaną nagrodzeni Metal Pass Premium +20 Poziomów.

 

Poprzez wzięcie udziału w konkursie, autor się zgadza by zawartość poradnika była użyta przez Hoplon do rozgłaszania go.

 

Ważne informacje:

  1. Konkurs obejmie poradniki opublikowane od 10 Maja do 21 Maja.
  2. Ogłosimy zwycięzców i dostarczymy nagrodę 24 Maja.
  3. Nagrodzone konto będzie tym samym, co opublikowało poradnik na forum Steam. Tylko osoba, która stworzyła poradnik (opublikowała na Steam) będzie nagrodzona, niezależnie od ilości osób, które brały udział w jego tworzeniu.
  4. Gracze, którzy mają już Metal Pass Premium otrzymają Premium Pass w następnym sezonie.
  5. Gracze do konkursu mogą napisać tylko jeden poradnik. Jednakże, mogą napisać poradniki do obu aren by mogli mieć szansę wygrania w obu.
  6. Jeden gracz nie może wygrać konkursu do obu aren. Wybierzemy dwa poradniki (jeden dla każdej areny – Temple of Sacrifice i Metal God) od różnych ludzi.
  7. Ograniczenia językowe: tylko w językach: Angielskim, Portugalskim, Tureckim lub Polskim.

 

Pomóżmy szerzyć słowo Boga Metalu poprzez pomaganie nowym graczom!