Dziennik Zmian – Metal League przybył!

Hej Metalowi Gladiatorzy!

 

METAL LEAGUE PRZYBYŁ!

W dzisiejszej aktualizacji Heavy Metal Machines otrzymał tryb rankingowy. To pozwoli Wam wszystkim wziąć udział w tych zaczepiście fajnych mistrzostwach — co sezon!

 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś

Wydarzenie wewnątrz gry Metal League tworzy mistrzostwa bazowane na drużynowym rankingu punktów, z pulą nagród 5.000,00€ (pięć tysięcy euro) nie licząc przedmiotów w grze. Pospiesz się i dobierz drużynę, pierwsza runda kwalifikacyjna startuje w tą Sobotę o 14:00 czasu GMT.

 

No, i jak to będzie działało?

Ten system będzie współpracował z obecną funkcją zespołu, który już jest w grze. Tylko zespoły, które mają subskrypcję mogą wziąć udział. W razie czego, jeśli jeszcze nie masz swojego zespołu, zaproś swoich przyjaciół do gry albo wejdź na nasz kanał Discord i stwórz swój.

Mistrzostwa są podzielone na dwa etapy: kwalifikacje i finały. By dostać się do etapu finałów, zespoły będą musiały punktować.

W tym trybie gra otrzyma specjalną kolejkę, która będzie dostępna tylko w Soboty o specjalnych porach. Innymi słowy, zarezerwuj sobie czas na granie w Sobotę, okej?

Metal League będzie miał takie same sezony jak Metal Pass, a mecze będą rozstrzygane w różnych regionach. W pierwszym sezonie będzie tylko w Europie, a od Maja mistrzostwa ruszają także na serwerach USA i Brazylijskim. Ale wyluzujcie, nawet Ci w specyficznych regionach, wszyscy są ZAPROSZENI do wzięcia udziału.

 

Jak działa faza klasyfikacyjna?

Ta faza będzie miała miejsce w Soboty, od godziny 14 czasu UTC do godziny 20 czasu UTC. W pierwszym sezonie, będzie tylko 6 etapów kwalifikacyjnych, i 8 zespołów, które uzyskają najwyższe wyniki, zostaną automatycznie przypisane do finału mistrzostw.

 

A co z fazą Finałów, cóż to do cholerki jest?

To jest końcowa faza Metal League, gdzie 8 najlepszych zespołów z fazy kwalifikacji będzie walczyć o nagrody pieniężne. I zgadnij co? ESL Play dołączy do nas podczas pierwszej edycji!

Jeśli już znasz Europejskie i Południowoamerykańskie mistrzostwa z 2017r., format będzie podobny do nich, jednakże one nie mają kolejek oraz zespoły z finału będą walczyć w meczach niestandardowych. Tutaj mecze będą rozstrzygane w meczach typu “najlepszy z trzech” z pojedynczymi eliminacjami.

 

A nagroda?

Łączna nagroda liczy 5.000,00€ dzielona między 4 najlepsze zespoły, w ten sposób:

 

1-e miejsce – 2.000,00€

2-e miejsce – 1.500,00€

3-e miejsce – 1.000,00€

4-e miejsce – 500,00€

 

Małe przypomnienie, nagroda jest dla całej drużyny do podzielenia. Ok?

 

Mowy system, Metal League, przyjedzie do HMM 07.03, a pierwszy etap kwalifikacji nastąpi 09.03. Wydaje się to teraz być odległym terminem, ale tak naprawdę jest tuż przed nami! Zaproś swoich przyjaciół i zacznij trenować!

Zatem jeśli jeszcze nie masz swojego zespołu, zbierz się z przyjaciółmi, zaproś wszystkich i stwórzcie grupy do gry. Dołącz na nasz kanał Discorda. Gwarantuję, że za każdym razem z tym nowym trybem będzie dużo graczy również szukających zespołów.

 

If you want to know more about the rules of the Metal League, click here and read about it.

 

Potrenujemy? Zobaczymy się na arenie!