Ostateczny przewodnik przetrwania po Metal City

Nowi gracze i weterani, niniejszy wpis stanowić będzie Wasz ostateczny przewodnik przetrwania po Metal City. Ta biblia stanowi opracowanie najważniejszych informacji o grze lub miejscach, w których można uzyskać informacje. Zasięgnijcie tych rad, a będziecie rozprowadzać światło do zaułków tego straconego miasta. Czy jesteście gotowi? Oto one:

Poznajcie innych graczy

Miejsce, w którym spotykają się rywale to Discord. Nie będziemy serwować Wam drinków, ale możemy zapewnić, że zawsze ktoś będzie służył pomocą, udzielając informacji, wskazówek i objaśniając spersonalizowane mecze. Dołączcie do społeczności i przybijcie piątkę menedżerowi miejsca, Chancellorowi. Czasami można natknąć się na Saramantis, Miss Fullscreen, T-Bone, Dailight, Didigos, No62NoExit oraz Satha, którzy kręcą się w tym miejscu (może szukają drinków?): https://discordapp.gg/heavymetalmachines

Uniwersum Heavy Metal Machines

Czy nie słyszeliście o sławnym MCU? Metal City Universe? Tak, gra kryje w sobie niesamowitą opowieść. Można dowiedzieć się więcej na ten temat i (dlaczego by nie?) wyrazić swoje myśli i pomysły. Teraz możesz zapoznać się z tym postem na blogu za pomocą kompilacji Lore:

Heavy Metal Machines’ Background Story (Lore Compilation)

Ekskluzywna zawartość

Tutaj wszystko się zaczyna. Zdajecie sobie sprawę, że w każdym miasteczku znajduje się miejsce, w którym ludzie plotkują. W przypadku Metal City najprawdopodobniej media społecznościowe będą takim miejscem. Obserwujcie nasze kanały i bądźcie pierwszymi osobami, które poznają pewne „rzeczy”:

Facebook

Instagram

YouTube

Twitter

Skład

W przypadku Metal City ludzie oglądają turnieje dla zabawy. Inni piloci oglądają je, by opracować swoją strategię i pogłębić swoją wiedzę. Dlatego też oddzieliliśmy pewne filmy, aby Wam pomóc i rozjaśnić Waszą drogę do sukcesu: https://goo.gl/L4Axmq

Wskazówki i rzeczy

In Metal City, people watch the tournaments for fun. The other pilots watch it for strategy and knowledge. This is why we separated some videos to help you and enlighten your path to success:

Tutorial

Popularne widowisko Metal City

Chwila, w której wszyscy zbierają się razem, by oglądać bitwy. To jest najważniejszy czas telewizji Metal City. Oto harmonogram i kanały transmisji na żywo (w języku angielskim): w każdy czwartek o 19:00 czasu CET

Metal League

Metal League została utworzona dla graczy, którzy chcą grać nie tylko dla zabawy, ale również dla sławy i pieniędzy w prawdziwym świecie. Oferujemy system turniejowy znany pod nazwą Metal League z nagrodami pieniężnymi do 5000 $. Turnieje odbywają się podczas sezonów i mogą brać w nich udział gracze ze wszystkich poziomów z dowolnego miejsca na ziemi. Gracze, aby zostać czempionami, mogą rywalizować online z domu. Kto wie, może Tobie uda się zostać następnym czempionem?

Tryb rankingowy

Tryb rankingowy jest już dostępny. Rywalizacja osiągnęła nowy poziom z funkcją, gdzie gracze mogą rozwijać się indywidualnie i zarabiać nagrody na koniec sezonu. Ta funkcja dodaje do gry nową kolejkę, poza normalną. Podczas grania, mecze będą będą wliczane do Twojego indywidualnego wyniku w rankingu. Istnieją 3 normalne dywizje – Brązowa, Srebrna i Złota oraz jedna dywizja specjelna: Heavy Metal. Ostatnia stworzona jest z 10 najlepszych graczy trybu rankingowego.

Pytania?

Metal City oznacza mrok i surowość. Jednak posiadamy dla Was cenne informacje, więc żadne pytanie nie pozostanie nierozwiązane. Odwiedźcie te miejsca, jeśli nasuną się Wam jakiekolwiek wątpliwości:

Discord

Forum

Steam Forum

Reddit

FAQ

Metal Pass

Metal Pass to system progresywny dostępny w grze, gdzie gracze wyrównują swoje konta w każdym tematycznym sezonie. W każdym Metal Pass, mogą być dodawane nowe treści, takie jak: nowi piloci, modele, tematyczne areny, spreje i wiele więcej!

Wybierzmy się na zakupy

Świat nie jest taki sam pod wieloma względami, lecz warsztat wciąż istnieje w celu dostrajania maszyn. Pieniądze w Metal City to „Sława”, a zdobywa się ją na arenie. Dysponujemy przewodnikiem, który objaśnia, jak działa sklep Heavy Metal Machines i co możecie w nim kupić: https://goo.gl/2AJTFf

Folklor

Ludzie z Metal City często przedstawiają swoje opowieści i wiedzę na temat historii miasta. Jeśli macie swoje opowieści, prosimy Was o ich przesłanie, a my udostępnimy je na naszym blogu. Spójrzcie na teksty, które jak dotąd otrzymaliśmy: https://goo.gl/s5LMpf

Udostępnij powtórkę

Teraz gdy zdobyliście wszystkie informacje, nadszedł czas na rozpoczęcie nagrywania swojej rozgrywki, a najlepsze momenty prześlijcie do nas. Dysponujemy serią o nazwie „epicka gra”, w której wybieramy najlepsze powtórki przesłane przez społeczność. To Wasza szansa, by stać się sławnymi i wygrać nagrody. Wyślijcie swój film na swoją preferowaną platformę i udostępnijcie nam odnośnik.

Wszystko wyjaśnione. Zapiszcie ten przewodnik, niech będzie latarnią i drogą do sukcesu, czyli przetrwania w Metal City.

Zobaczymy się na arenach!