Heavy Metal Cup Event rozpoczyna się w tym tygodniu

Sezon futbolowy został otwarty!

Wszyscy noszą swoje kolory narodowe lub kolory swojego ulubionego kraju! W Metal Machines również mamy sezon świętowania: Heavy Metal Cup Event. W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem pomiędzy 14 czerwca a 17 lipca będzie się odbywać wiele specjalnych wydarzeń.

Skórka na bombę

Nie lubimy trzymać w napięciu, więc uchylimy rąbka tajemnicy o tym co się będzie działo. Zaczynamy bombowo. Podczas sezonu, dostępna będzie specjalna skórka na bombę, wyglądająca jak piłka!!!

5 ekskluzywnych skórek

O tak! Będziemy mieć dla Ciebie 5 ekskluzywnych skórek, tylko podczas tego wydarzenia. Zobacz je tutaj:

Wildfire: dzięki temu nowemu modelowi będzie można zapalać wszystko. Inspirowany kolorami pucharu świata w piłce nożnej, który trwa w tej chwili. Skórkę będzie można zdobyć tylko w jeden sposób, wykonując jedno określone zadanie. Wkrótce dostępne będą informacje o tym jak wygrać ten specjalny model.

Windrider: Duch Zemsty będzie miał kolor najwspanialszego championa wszech czasów: Brazylii. Ta Metalowa Legenda wśród skórek wprowadzi zabawę i chaos na arenie, zupełnie jak żółta brygada. Aby ją zdobyć, należy zapłacić 1 150 w Gotówce lub 10 000 w Sławie.

Rampage: ten twardziel otrzyma kolory Rosji, kraju znanego z goszczenia wydarzeń futbolowych w tym roku i z HMM European Championship! Aby zdobyć ją, należy zapłacić 1 150 w Gotówce lub 10 000 w Sławie.

Clunker: holujący bracia będą reprezentować Francję. Będą nosić kolory narodowe Fleur-de-Lis. Założę się, że Gruchot będzie bramkarzem — widziałeś rozmiar jego ręki? Aby zdobyć ją, należy zapłacić 1 150 w Gotówce lub 10 000 w Sławie.

Stingray: buntownik będzie nosił kolory Polski. Wiesz, że HMM dostępna jest również w polskiej wersji językowej, prawda? Mamy teraz również specjalną skórkę narodową dla Polski! Aby ją zdobyć, należy zapłacić 1 150 w Gotówce lub 10 000 w Sławie.

Kurtyna się podnosi

Na koniec ważna sprawa – ujawniamy, co wydarzy się podczas Heavy Metal Cup Event:

XP: podczas całego wydarzenia mamy dla Was o 50% więcej XP, ale tylko od godziny 13 do 23 (czas CEST) każdego dnia. W dniu otwarcia (14 czerwca) i podczas ostatnich dwóch dni (14 i 15 lipca) będziemy też rozdawać o 50% więcej Sławy. Czas doładować konto!

Wydarzenie grupowe: Na to czekali wszyscy! Chodzi tu o grupową grę w 15 meczach bez rankingu, od 19 do 15 czerwca. Nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, mecze towarzyskie się nie liczą. W taki sposób gracze mogą zyskać nowe skórki Wildfire. Ci, którzy osiągną ten cel, otrzymają specjalny model do dnia 28 czerwca.

Wydarzenie społecznościowe: Wespół w zespół! Odbywać się będzie od 26 czerwca do 2 lipca. Zadaniem społeczności jest grać i 25 000 razy dostarczyć bombę. Jeśli ten cel zostanie osiągnięty, zorganizujemy dodatkowy wieczór towarzyski i zaprezentujemy szkice oraz tapety z motywami wydarzenia dla PC i urządzeń mobilnych, a także ekskluzywny projekt nowej postaci i wywiad z dwoma artystami, którzy nad nim pracowali!

Będą emocje? Bez wątpienia! Czas odpalić silniki. Zaproś znajomych do pobrania Heavy Metal Machines, stwórz zespół i graj… ostro!